хто ми

Ми займаємося дизайном і виробництвом якісних продуктів з використанням високотехнологічного ультраміцного бетону в якості основного матеріалу. Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами у втіленні об'єктів громадського і приватного будівництва.

Компанія CONC заснована в 2015 році двома однодумцями архітекторами і промисловими дизайнерами. Маємо багаторічний досвід архітектурного проектування в складі одного з кращих архітектурних бюро України та багаторічну практику прикладної роботи з різноманітними матеріалами.

З 2018 року співпрацюємо з Харківською Школою Архітектури. Викладаємо на навчальному курсі "Бетон" для студентів нульового року Київської філії школи.

 

 

 

наша місія

У своїй роботі ми прагнемо розкрити весь потенціал застосування високоміцного сучасного бетону в архітектурі і дизайні, максимально використовуючи переваги матеріалу в правильних напрямках.

Інтегруємо світові наукові досягнення в області бетонів і різних матеріалів з сучасним висококласним дизайном і відмінною якістю виконання продуктів.

Ми допомагаємо реалізуватися новій архітектурі сучасних швидкозростаючих міст. Діяльність компанії сприяє якісному облаштування життєвого середовища людини, створюючи довгострокові перспективи розвитку.

Вважаємо, що можливості високоміцних бетонів відмінний інструмент в руках архітектора і дизайнера, для втілення проектів будь-якого масштабу і складності.

Ми бачимо свою місію у втіленні сучасних архітектурних ідей, проектів у сфері промислового дизайну і поліпшення міського середовища.

Сучасні технології високоякісних бетонів перетворили бетонне виробництво в високоточне литво матеріалу. Ми використовуємо високопластичний бетон, що самоущільнюється та дозволяє нам отримувати першокласні продукти з великим строком служби, який обчислюється десятками і сотнями років.

Виробництво CONC відповідає сучасним екологічним принципам сталого розвитку, не робить негативного впливу на навколишнє середовище.