бетон conc

Що таке бетони UHPC CONC і HPC CONC?

UHPC (ultra-high performance concrete) - бетон з високими експлуатаційними якостями.

HPC (high-pressure concrete) - бетон високої міцності.

Ці модифікації бетону були розроблені в Європі в 80-і роки для задоволення найвищих вимог до бетону в архітектурі, будівництві і дизайні. Основні якості матеріалу - це висока міцність, низьке водопоглинання, корозийна стійкисть.

Даний матеріал складається з натуральних мінеральних наповнювачів природного походження.

Основна перевага бетону HPC і UHPC над звичайним бетоном полягає у високощільний структурі матеріалу. Що досягається за рахунок підбору складових матеріалу, використання спеціальних добавок і особливою технологією приготування суміші. Поглинання вологи структурою матеріалу мінімально, що дає високу морозостійкість і відповідно підвищує термін служби виробів.

Ми адаптували рецептури бетонів до українських складових компонентів місцевого походження, щоб уникнути надмірних витрат на транспортування і в результаті оптимізувати вартість виробів. Компоненти суміші і їх дозування ретельно підбираються для кожного продукту в залежності від необхідного результату.

дизайн

Ми переконані в тому, що дизайн найважливіша складова не тільки успішного застосування продукту, а й оптимізації виробництва. Прагнемо гармонійно поєднувати дизайн продукту з технологією його виробництва і приділяємо розробці виробів особливу увагу. Для кожного продукту або проекту попередньо виготовляємо пробні комп'ютерні та фізичні моделі.

Розробка дизайну в CONC - це цілісний процес, що включає в себе детальне опрацювання всіх аспектів життєвого циклу продукту.

якість

Виробничий процес строго регламентований. Ми скрупульозно дотримуємося технологічні процеси, з високою точністю дозуємо кожен компонент суміші. Контролюємо процес виробництва на кожному етапі. CONC співпрацює з випробувальними лабораторіями для тестування зразків бетонних сумішей для перевірки і поліпшення їх міцності, щільності, морозостійкості і інших критично важливих якостей бетону.

типи обробки і текстури

Нами відпрацьовані різні типи обробки поверхні продуктів. Для різних цілей підбирається відповідний тип. Ми застосовуємо травлення, шліфування та полірування поверхні, різні методи відкриття заповнювача для підвищення експлуатаційних і естетичних характеристик наших продуктів.

захист від вологи і плям

Фасадні покриття, які ми використовуємо в обробці панелей мають водовідштовхувальний ефект. Принцип їх роботи заснований на застосуванні нано-технологій. Такі покриття дозволяють матеріалу «дихати», не закривають пори і не змінюють колір матеріалу.

Для використання виробів в максимально агресивних середовищах, як, наприклад, робочі поверхні кухонних стільниць, ми відпрацювали технології нанесення захисних покриттів, які на 100% захищають бетон від появи плям будь-якого походження

кольори

Бетон добре піддається фарбуванню в масі шляхом додавання залізоокисних барвників. Кольори стабільні протягом багатьох років. Базові кольорі. За запитом можливі модифікації кольору для проекту. 

армування

Найважливіша складова виробництва бетонних виробів - це армування. Ми застосовуємо весь доступний спектр армуючих матеріалів, різні типи фібри, а також сталеве армування.

форми

У CONC застосовуються різні типи ливарних форм з полімерів, поліуретанів, дерева, і багатьох інших матеріалів для мінімізації вартості та підвищення кількості циклів використання кожного продукту або виробу.

дослідження

Величезну частину нашої діяльності займають дослідження, тестування і відпрацювання технологій виробництва. Ми постійно займаємося вдосконаленням рецептур бетону для їх доречного застосування в кожному конкретному випадку.

екологія

Наш тип виробництва є екологічно стійким і не завдає шкоди навколишньому середовищу. Ми застосовуємо екологічно чисті матеріали.