амфітеатр, кухня та вазони на даху. київ, печерськ
  • рік: 2021;
  • розташування: Київ, Україна;
  • проект: isto architecture
  • матеріал: високоміцний армований фібробетон CONC;
  • обробка: травлення, водовідштовхувальне покриття, покриття для стільниць;
  • колір: світло сірий, графіт;

Експлуатовані дахи набувають все більшого значення через ущільнення міського простору. Це не перший проект, в якому саме на даху використовувалися деталі нашого виробництва. Високоміцний бетон дозволяє зробити товщину стікни менше, що зменшує навантаження на фундамент і майже не потребує догляду протягом багатьох років. Високим експлуатаційним вимогам відповідають і дерев’яні деталі з термічно обробленого ясеня. Те ж саме стосується нержавіючої сталі, з якою ми іноді працюємо в наших бетонних проектах. Отже:

Амфітеатр – один з головних елементів простору, кільце діаметром 7 метрів, призначене для командних зустрічей, виступів і просто комфортного відпочинку на природі.

Вулична кухня довжиною 6 метрів, зібрана з тонкостінних (30 мм) великоформатних деталей по 3 метри з наповненням з нержавіючої сталі всередині. Служить приміщенням для зберігання посуду та барною стійкою для вечірок.

Зона для куріння – це дві радіальні лавки з термообробленого ясеню на рейках з нержавіючої сталі біля бетонних урн, накритих кришками з нержавіючої сталі.

Серія конічних вазонів для квітів, більших і менших розмірів, спеціально виготовлених для цього проекту, доповнює наш список і  чудово прикрашає простір.